Головна | Реєстрація | Вхід | RSSThursday, 05.26.2022, 1:21 PM

Мій сайт

Меню сайту
Категорії розділу
Методика навчання географії [24]
У статті аналізується ефективність використання інформаційно-комунікаційних технологій або медіаджерел у вивченні наук природничого напряму, під час використання яких вирішується ціла низка різнорівневих дидактичних, виховних та розвивальних завдань: соціальні, інформаційні,комунікативні, самоосвіти і розвитку та компетенції. Подаються конкретні приклади використання медіаджерел на уроках географії, що створює умови для розкриття природних задатків учнів, забезпечує розвиток особистості природним шляхом.
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Семінар «Використання сучасних картографічних матеріалів на уроках географії» 12 березня на базі Донецького ОБЛІППО відбувся семінар «Використання сучасних картографічних матеріалів на уроках географії» для методистів ММК, РМК, керівників МО, учителів географії. До роботи долучилися близько 20 педагогів. Зі словами вітання виступила Саматова О В., методист відділу природничих дисциплін Донецького ОБЛІППО. Вона наголосила на актуальності теми, бо використання електронних засобів навчання та новітніх картографічних матеріалів на уроках географії є засобом формування позитивної мотивації учнів. 1.jpg З презентацією сучасного картографічного матеріалу та новітніх електронних засобів навчання у викладанні географії виступив запрошений начальник відділу маркетингу видавництва «Картографія» Хижняк Дмитро Миколайович (м. Київ). Він ознайомив присутніх із практичними аспектами використання електронних засобів нав ... Read more »

Category: Методика навчання географії | Views: 60 | Added by: miro92roma | Date: 03.15.2020 | Comments (0)

04 березня 2020 року в Палаці культури та техніки ПрАТ «НКМЗ» (м. Краматорськ) відбувся V обласний фестиваль етнічних та національних мов і культур «Мови різні – душа одна». Захід присвячено Міжнародному дню рідної мови, який започатковано в жовтні 1999 року за ініціативою ЮНЕСКО. Фестиваль «Мови різні – душа одна» на Донеччині проводиться вп’яте. У ньому взяли участь колективи закладів загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти всіх типів та форм власності, представники громадськості – національні та етнічні спільноти народів, що проживають на території Донеччини. Усього понад 300 учасників. Мета фестивалю: сприяння міжнаціональному миру, міжконфесійній злагоді та інтеркультурному діалогу в області; підтримка, розвиток та збереження матеріальної й духовної національно-культурної спадщини, традицій, звичаїв та побуту етнічних груп і національних спільнот; формування екологічної грамотності, ідей сталого розвитку, екологічної свідомості школярів Донеччини. На фестивалі б ... Read more »
Category: Методика навчання географії | Views: 57 | Added by: miro92roma | Date: 03.04.2020 | Comments (0)

Вебінар завершився! Щоб замовити запис вебінару + додаткові матеріали + сертифікат, заповніть форму на цій сторінці↓ 06653857.jpg Сучасний урок географії – який він? Відповідь очікувана – цікавий! Поговоримо про підвищення ефективності уроку географії за допомогою різноманітних методів та способів: лише практичні поради, перевірені в класі! У програмі: прийом «Фішбон» (Fishbone) як графічна техніка аналізу географічних процесів; тренуємо критичне та креативне мислення на практиці; географічний пасьянс – навчання в команді; де шукати нові ідеї для нестандартних уроків? Разом із записом ви отримаєте: шаблон «Хмара слів» + створені зразки з географічних тем; шаблон «Фішбон» + готові розробки за темами для 6 - 10 класів; перелік інтернет-ресурсів для організації самостійної пошукової роботи учнів; презентацію від ведучої з інтерактивними посиланнями; сертифікат (дві академічні години). Загальна трив ... Read more »

Category: Методика навчання географії | Views: 56 | Added by: miro92roma | Date: 02.11.2020 | Comments (0)

Тренажер підготовки до ЗНО Тренажер ЗНО – це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок для ЗНО. Це справжній тренажер, регулярні заняття з яким натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням. Продуманий функціонал дає змогу регулювати темп проходження тестів, обирати необхідний формат підготовки, а також аналізує відповіді та створює статистику успішності учня. Повна Шановні вчителі, батьки, випускники! Саме для вас команда «Всеосвіти» розробила інформаційні картки для підготовки до ЗНО – 2020! Флеш-картки містять інформацію з 11 предметів. Розробляючи ці картки, досвідчені педагоги врахували всі вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників іспиту. Цікава методика навчання, мобільність та зручність у використанні роблять їх просто знахідкою. Хочете самостійно перевірити й закріпити свої знання з будь-якого предмета? Тоді оформіть передплату на «Тренажер підготовки до ЗНО». Всі картки ... Read more »
Views: 48 | Added by: miro92roma | Date: 02.10.2020 | Comments (0)

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ! Вітаю Вас на веб-сайті освітнього проєкту «Всеосвіта» ! Раді Вам повідомити, що 28 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України своєю постановою №800 нарешті затвердив Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, який набув чинності 03 вересня 2019 року (окрім пункту 17 цього Порядку, який набуде чинності 01.01.2020 року). Важливість для української освітянської спільноти набрання чинності цього Порядку важко переоцінити, адже його затвердження – це довгоочікуване виконання вимог частини шостої статті 59 Закону України «Про освіту», яка передбачає визначення процедури, видів, форм, обсягів (тривалості), періодичності, умов підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти і установ усіх форм власності та сфер управління, включаючи механізм оплати, умови і процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації. Для нас – освітнього проєкту «Всеосвіта» – цей Порядок є особл ... Read more »
Category: Методика навчання географії | Views: 56 | Added by: miro92roma | Date: 02.04.2020 | Comments (0)

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Пропонуємо повторити матеріал, вивчений у першому півріччі та підготуватися до вивчення нового! Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми. Наші олімпіади суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів. Ми радимо взяти участь у змаганнях кожному учневі, адже це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди. https://naurok.com.ua/olimpiada НАГОРОДИ Ми підтримуємо бажання кожного учня України спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок». Тому, незалежно від результатів олімпіади, кожен учасник отримає електронні сертифікати про участь. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського рівня. Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь в олімпіаді «На Урок», отримає свідоцтва та подяки, які будуть підтвердженням професійної акт ... Read more »
Category: Методика навчання географії | Views: 54 | Added by: miro92roma | Date: 02.04.2020 | Comments (0)

27 серпня 2019 року на базі НВК- гімназія відбулась інструктивно-методична нарада «Актуальні проблеми викладання географії у 2019-2020 навчальному році» для вчителів географії міста та району. Нараду відкрила Павловська Л.В., керівник ММО, яка провела детальний аналіз роботи МПНМК вчителів географії за 2018-2019 н.р., ознайомила з методичними рекомендаціями МОН України, ДОІППО щодо викладання географії, у 2019-2020 н. р., особливостями планування та викладання географії в 11-х класах за новими програмами та підручниками в умовах впровадження нового Держстандарту освіти. Гордієвська Н.В., керівник творчої групи «Реалізація інтеграційних процесів на уроках географії», презентувала збірку завдань «Топографічна карта, робота з нею, на уроках географії та захисту Вітчизни». Учителі зазначили, що знання, навички та вміння читати топографічну карту є необхідні молодим людям як для використання в життєвих ситуаціях, так і майбутнім захисникам Вітчизни. Вчителі Павловський ... Read more »
Category: Методика навчання географії | Views: 80 | Added by: miro92roma | Date: 09.02.2019 | Comments (0)

Конкурс розробок «Фантастична п’ятірка» Кожен учитель володіє фантастичним скарбом – власним досвідом, який вилився у розробки до уроків. І зараз саме час поділитися з колегами своїми здобутками та отримати за це подарунки. Готуємося до нового навчального року разом! Мета конкурсу: Створення всеукраїнської бази найкращих розробок уроків, безкоштовний доступ до матеріалів якої буде мати кожен зареєстрований на сайті вчитель. Поточний етап конкурсу: 1 – 31 серпня Результати розіграшу липневого етапу конкурсу: https://www.youtube.com/watch?v=StK77kc29hc Умови конкурсу: Зареєструватися на сайті та додати 5 авторських розробок до розділу Бібліотека згідно з умовами публікації. Розробки проходять модераційну перевірку щодо відсутності плагіату та відповідності темі. За запитом видаляються з Бібліотеки у разі порушення. До уваги не беруться розробки, представлені на інших сайтах, окрім власного чи шкільного. Увага! За вчителем зберігається авторське право на розробки. Для чого вам це по ... Read more »
Views: 72 | Added by: miro92roma | Date: 08.12.2019 | Comments (0)

Позаурочна навчально – пізнавальна діяльність школярів здійснюється в позаурочний час. Вона визначається програмою з географії і є обов’язковою для кожного учні. Ця робота спрямована на оволодіння учнями фактичним матеріалом. який використовують на наступних уроках. а також на закріплення, розширення, поглиблення і застосування певної частини змісту після її вивчення.
Category: Методика навчання географії | Views: 77 | Added by: miro92roma | Date: 08.12.2019 | Comments (0)

« 1 2 3 4 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2022
uCoz